Cybernetyczne niewolnictwo.

Cybernetyczne niewolnictwo.

Idiotów pragnących stałej kontroli jest coraz więcej, badania przeprowadzone przez Cisco Systems wskazują, że 26% populacji dobrowolnie przyjmie bio chipy z dostępem do internetu.

Według badania:

„Technologia z Marsa, Internet w mózgu” ,przeprowadzonego przez firmę Cisco Systems, około jednej czwartej pracowników między 18, a 50 rokiem życia, dobrowolnie przyjmie implanty mózgu, który pozwoliłoby im natychmiast zamieścić posta w sieci za pomocą myśli.

cn1

Wśród innych ustaleń raportu wynika, że do roku 2020, większość specjalistów używać będzie smartfonów i „wearables” (komputerów zintegrowanych z ciałem nosiciela) w pracy zawodowej.

Badanie zostało przeprowadzone na 3700 osobach, pracujących na stanowiskach kierowniczych w 15 krajach, w tym USA, Japonii, Chinach, Rosji i Francji.

Pokolenie profesjonalistów urodzonych w latach 1980 – 1995, wykazuje większe zainteresowanie tematem ponieważ aż, 26% z nich twierdzi ,że chciałoby poddać się operacji już dziś. Wśród starszych urodzonych w latach 1960 – 1980, odsetek zainteresowanych osób wyniósł 21%.

Liz McIntyre, ekspert od prywatności i współautorka książki „Spychips”, uważa, że to kwestia czasu , aby korporacje , rządy i służby specjalne mogły przeszukiwać wszystkie myśli, zakupy, transakcje i ruchy ludności.

„Pracujący z technologią, i zwykli ludzie, myślą, że mają wpływ na użytkowaną technologię, nie zdając sobie jednocześnie sprawy z konsekwencji jakie niesie ona w stosunku do naszej prywatności i wolności … Wprowadzanie nowej technologii ma tylko jeden cel : kontrole społeczną poprzez implementacje urządzeń szpiegowskich w ciele człowieka. Urządzenia szpiegowskie w niedługim czasie będą także wpływały na nasz proces myślowy i poglądowy…”

cn3

Manipulacja oparta na technologii.

Można tylko ubolewać, że większość ludzi wydaje się być ofiarami technologiczno – psychologicznego „prania mózgu”. Ludzie Ci myślą, że nie są w stanie żyć bez połączenia z internetem…

„Spójrzcie na ludzi, którzy z dumą pokazują swoje smartfony ulegając tendencji do technologicznego wyścigu zbrojeń ; pomijając fakt, że są to urządzenia śledzące każdy ich ruch … Jutro te technologie zostaną wszczepione do ich ciał , kolejnym etapem będzie możliwość zdalnego dezaktywowania funkcji życiowych każdej zależnej od systemu jednostki „.

Badania pokazują, że firmy Cisco wprowadza istniejące już technologie, sprawdzając stopień ich popularności. Dziś wystarczy już tylko moda i trend, aby rozwiązania te stały się naszą rzeczywistością.

Kilka dni temu w The New York Times, samsung pokazał swój pierwszych symbiotyczny komputer. Samsung twierdzi, że będzie się go nosiło wewnątrz dłoni jak typowy implant RFiD.

Katherine Albrecht, współautorka „Spychips” jest dyrektorem organizacji chroniącej konsumentów przed znakowaniem klientów w ramach projektu płatności mobilnych wprowadzanych przez supermarkety.

W 2005 roku Albrecht przeprowadziła w ramach pracy doktorskiej pisanej na uniwersytecie Harvarda setki wywiadów . Albrecht pytała ludzi, czy chcieliby mieć wszczepiony chip RFID.

cn4

Od tego czasu dużo się zmieniło ,ludzka odporność, na kampanie reklamowe znacznie spadła i, znaczna liczba osób, jest otwarta na połączenie technologii z ludzkim ciałem . Zwłaszcza młodzi ludzie, poprzez media, gry i filmy są podatni na wszelakie „modyfikacje ciała”.

„Masoni wypromowali piercing i tatuaże (chodź to symbole niewolnictwa). Ludzie wprowadzają silikony do swoich ciał. „To pokolenie wydaje się być gotowane na technologiczne modyfikacji ciała.” Twierdzą to dane liczbowe przedstawione w badaniu Cisco.

„Jeśli uważasz, że Internet jest zagrożeniem prywatności, poczekaj do czasu, aż implanty elektroniczne będą monitorować Twoje prawo do życia, a ten czas nadchodzi ” .

Cisco i inne firmy technologiczne już starają się przyciągnąć ludzi do idei implantów mózgowych. Popularne chipy RFID są igraszką w porównaniu z wpływem nowych implantów na nasz proces myślowy …

Andrea Hernandez uczennica wyznania ewangelickiego została wyrzucona ze szkoły (San Antonio- Teksas) za odmowę przyjęcia legitymacji opartej na chipie RFiD – „znaku bestii”. 15 letnia Andrea, znalazła się w centrum uwagi podczas debaty omawiającej sprawę wolności słowa i praw obywatwlskich.

Charlotte Iserbyt, autorka :” Celowej idiotyzacji Ameryki”, powiedziała :

„Zobacz , jak bardzo uzależnione jest od technologicznej inwigilacji dzisiejsze społeczeństwo. Media codziennie prezentują filmy kreujące tego typu usługi i technologie jako rzeczywisty obraz przyszłości. Idioci traktują to jako rzeczywistą reklamę, pod wpływem, której zmieniają się w super bohaterów korzystających z nowoczesnych technologii. Ci ludzie chcą inwazji obcych, zombi, chcą kontrolującej ich technologii … To pokolenie idiotów nierozumiejących ,że technologie to obozy i kajdany …”

cn2

Cisco twierdzi ,że ponad 40% respondentów, przekaże dostawcom internetu i operatorom komórkowym wszystkie dane osobowe i finansowe w zamian za dostęp do darmowego smartphone z nieograniczoną transmisją danych.

Ponad 70% japońskich specjalistów twierdzi, że ich smartfony są ważniejsze niż seks, związek i rodzina.

Oto pokolenie dewiantów technologicznych, nie potrafiących dostrzec granic pomiędzy wolnością ,a kontrolą.

Liga Świata

Reklamy