Terrorysta od kołyski, aż po grób.

Terrorysta od kołyski, aż po grób.

Szkolenia terrorystów w Kiejutach.

Może was zaszokuje, ale niektóre sprawy nawet jeśli wychodzą na jaw świadczą tylko o tym, że ktoś coś słyszał i próbuje z tego ulepić chleb, nawet jeśli to nie mąka tylko gówno.

mt1

Wielka afera dotycząca więzień CIA m.in. w osławionych Kiejkutach to pic na wodę i fotomontaż, idealne maskowanie tematu. Ponieważ, to co wy i media nazywają więzieniami w istocie było ośrodkami szkoleniowymi ?

I to ta tajemnica nie ma prawa wyjść na jaw, bo gdyby okazało się, że niewinni ludzie, skazańcy, narkomani, mordercy … szkoleni są (bez ich wiedzy) na skrytobójców i mięso armatnie uczestniczące w programowanych zamachach fałszywej flagi, wtedy już nikt z was, nie uwierzyłby w doniesienie mediów o wojnie, zamchu, rewolucji czy porwaniu…

Rząd polski i wysoko postawieni masońscy dygnitarze otrzymali dobre wynagrodzenie za stworzenie wiarygodnej bajeczki , a nic tak nie podsyca tematu jak tajemnica i tajne więzienia … Jedyny element ,który mógł zmienić fałsz w prawdę został unicestwiony przez zamach fałszywej flagi … Chodzi o Leppera ,którego usunięto, aby móc stworzyć i uwiarygodnić fałszywy trop…

mt2

W zeszłym tygodniu do moich rąk trafiła paczka dokumentów opisująca działania CIA na terenie polski w kontekście programu szkoleniowego z użyciem metod zmiany postrzegania rzeczywistości – MK Ultra… Ten bezcenny dokument jest moim zabezpieczeniem przed jakąkolwiek próba uciszenia mnie …

Dziecko potencjalnym terrorystą.

Iluminaci uważając terroryzm (pojęcie fikcyjne opisujące działania rządowych skrytobójców) za sposób budowy struktur globalnych, globalnej dyktatury lub nowego porządku świata ( New World Order ) w oparciu o chińskie wzorce działań.

mt3

Korzystanie z operacji nazywanych zamachami „fałszywej flagi” to specjalistyczny program takich jednostek jak: CIA (SS), Mossadu, MI5 i innych grup specjalnych działających ponad granicami państw narodowych w tym w Polsce, bo kto jeśli nie CIA koordynuje działanie GROM-u i MON-u w zgodzie z dyrektywami NATO ?

Dokonywanie podstępnych aktów terrorystycznych wobec własnego narodu, a także zmuszanie ludzi do strachu aby wytworzyć i przyjąć przepisy antyterrorystyczne, ograniczające swobody obywatelskie to główny cel illuminati i rządu światowego.

mt4

Przykładem próby wprowadzenia prawa antyterrorystycznego, jest fikcyjny zamach na Charlie Hebdo czy Sony. Administracja rządowa i lobbyści koncernów zbrojeniowych i informatycznych w USA , Francji czy Wielkiej Brytanii i Polsce szykują już ustawy antyterrorystyczne …

http://ligaswiata.hvs.pl/filmowy-zamach-na-kim-dzong-una-c…/

http://ligaswiatowa.hvs.pl/cia-zabija-6-naukowcow-ktorzy-c…/

http://ligaswiatowa.hvs.pl/powietrzne-zamachy-cia/

Co ciekawe w kilku krajach terrorystami staną się także dzieci.
Komiczny przykład takich działań ?

mt5

„Pracownicy przedszkoli w Wielkiej Brytanii będą zobowiązani do zgłaszania agencją rządowym dzieci , których profil psychologiczny jest zgodny z stategią działań terrorystycznych !!!”

O takich działaniach poinformowali nas ludzie z Home Office, Mediafax.

mt7

Ta zasada dotyczy również pracowników szkół, uczelni, uniwersytetów, więzień i szpitali.
Ma to zapobiegać zaangażowaniu się w działalność terrorystyczną. Przyczym jedynymi terrorystami na świecie są masońskie rządy, administracje rządowe i służby specjalne.

Instruktorzy nauki jazdy „muszą ocenić ryzyko, ponieważ kursant może współpracować z terrorystami, w tym poprzez wspieranie idei ekstremistycznych, które są częścią ideologii terrorystycznej.”

Te wszystkie bzdety czytamy w dokumencie konsultacyjnym w sprawie strategii zapobiegania, która jest częścią projektu ustawy w sprawie zwalczania terroryzmu ,która była omawiana przez Parlamentem drugiego pod względem wielkości terrorysty na świecie – Wielkiej Brytanii .

„Pracownicy każdej instytucji muszą zidentyfikować dzieci zagrożone zaangażowaniem w terroryzm” oraz te ,które – uwaga : „wzywają do idei ekstremistycznych, które mogą być używane do legitymizacji terroryzmu”,
czytamy dalej.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych powiedziało, że antysemickie komentarze powinny być zgłaszane, do pracowników przedszkola.

Innymi słowy jutro, nasze dzieci będą w „wolnych” i „demokratycznych” państwach nazywane „terrorystami”, dlatego, że tajne służby USA opracowały terrorystyczny plan wyburzenia wież WTC i innych działań fałszywej flagi w Hiszpani, Francji, Wielkiej Brytanii, Ukrainie … I nie mówię tego tylko ja mówi to także były szef FBI Ted Gunderson.

http://ligaswiata.hvs.pl/isil-isis-jest-calkowicie-sfabryk…/

W Stanach Zjednoczonych, złapano już pierwszą 6 letnią terrorystkę, która narysowała kilka rakiet. Oczywiście natychmiast usunięto ją ze szkoły.

mt8

Oby kupa Twojego dziecka w przedszkolu nie przypominała granatu, bo paranoia masońskich kłamców sięga zenitu ! A wszystko to aby pozbawić was wolności i umiejętności ligicznego myślenia.

https://plus.google.com/10263786100771807…/posts/B5dauuCkgQ7

Liga Świata
Dydymus

Reklamy