George Soros, cała prawda o niszczycielu państw narodowych.

George Soros, cała prawda o niszczycielu państw narodowych.

Węgierski Syjonista ma status supergwiazdy wśród spekulantów i lichwiarzy ,chowających się za spektakularnymi słowami o demokracji i wolności . Jak wiemy demokracja jak każdy inny system kastowy służy żerowaniu hierarchii na nieświadomym tego człowieku …

W rankingu najlepiej opłacanych menedżerów i finansistów opublikowanym przez amerykański magazyn „Forbes” Soros był na pierwszy miejscu.

Tylko w 1994 roku, zarobił 500 milionów dolarów, dwadzieścia razy więcej niż lider demoralizacji Disney. Krzyk Sorosa, wprowadzał wszystkie międzynarodowe rynki pieniężne w ruch, a banki zaczynały drżeć przed upadkiem !.

We wrześniu 1993 roku, udało mu zniszczyć Bank Anglii (Bank of England). Opierał się na tym, że świat musi usunąć dewaluację funduszy pod presją europejskiego obiegu walutowego.

Soros wyprowadził wtedy dziesięć miliardów dolarów z wielu grup finansowych dla finansowania przewrotów rewolucyjno demokratycznych w Polsce, Ukrainie, Wenezueli i Rumuni …

Sam zarobił na tym miliard dolarów, za które brytyjscy podatnicy płacą po dziś dzień. Ten Illuminackie robak, któremu łasi się do nóg m.in. anty prezydent Komorowski ,głosił publicznie, że zamierza wpływać na główne rynki finansowe na całym świecie.

gs9

Jest to bardzo nietypowe zachowanie dla mądrego inwestora, ponieważ taki wykorzystuje milczenie do walki z konkurencją. Chyba, że konkurencji w prawdziwym świecie finansów tak naprawdę nie ma i nigdy nie było.

Wystarczy przyjrzeć się waszym bankom aby zrozumieć co mam na myśli , wszystkie sznurki prowadzą do Warburgów, Rotschildów i Rockeffelerów … Wolny wybór polega na ich wyborze …

Działania Sorosa stało się jasne w marcu 1993 roku, kiedy przewidywał gwałtowny wzrost cen złota. Uważa się, że to spowodowało znaczny wzrost zakupu metali szlachetnych, które zwiększyły swoją cenę o 20%, w porównaniu ze szczytem w czasie wojny w Zatoce Perskiej. (Warto zwrócić uwagę jakim to złotem handlują spekulanci …)

gs2

Na początku czerwca 1994 roku, Soros zapowiedział swoje intencje w liście otwartym skierowanym do Dyrektora Finansowego „Time”, Londonera Anatole Kaletskyego:

” Aby rozruszać rynki finansowe, sprzedawać należy więcej niemieckich pożyczek państwowych, papierów wartościowych na rzecz Francuzów.” W skrócie: Precz z markami i rozpocząć atak na niemiecki bank narodowy!

W różnych gazetach na całym świecie, Soros jest nazywany : „Złodziejem ery komputerowej”.

Wystarczy wziąć pod szkło powiększające jego spekulacje w bogatych krajach Zachodu, które finansują cichą rewolucje w Europie Wschodniej i Rosji poprzez kilka fundacji (w Polsce np.Batory, w Rosji np. Nowa Rosja…) Sorosa. Oczywiście te ciche działania mają zapewnić tym krajom rozwój poprzez „demokracje”.

gs1

Ta tzw. Demokracja, w ostatnich latach pozbawiła złota i suwerenności : Ukrainę, Grecję i Wenezuelę !

Kim jest Soros?

Według oficjalnych danych, urodził się w 1930 roku jako syn komunizujących syjonistów. Wraz z rodzicami został przez Niemców wysiedlony z Budapesztu. W Anglii, studiował w „London School of Economics”, a do USA przybył w połowie lat 50-tych, już jako zasłużony członek masonerii i Buldington Clubu.

Czuł magiczny pociąg do masońskich struktur Wall Street. W 1969 roku, jego kariera, przyciągała uwagę każdego obeznanego w dziedzinie finansów człowieka .

Jego prawdziwy talent ujawnił się na polu spekulacji i lichwy, ale według kilku innych finansistów za łatwo zbierał plony swoich działań, tak jakby ktoś zlecał mu już sfinalizowane sprawy … Głównym jego zadaniem było skupowanie akcji długoterminowych, które było można kupić taniej i sprzedać znacznie drożej…

gs7

Tak powstało jego imperium „Grupa Quantum”, czyli rodzina funduszy inwestycyjnych działających na Antylach Holenderskich.

Quantum jest jedyną z najbardziej dochodowych inwestycji na świecie. W ciągu ośmiu z 24 lat działania, wybrane fundusze wypracowały „oficjalnie” zysk sięgający ponad 50%, ale dwa z nich osiągnęły zysk sięgający ponad 100%.

Soros zatrudnia zaufaną grupę biznesmenów i obsługuje tylko zaufane „duże firmy”. Czyli, mamy tutaj doczynienia z mafią fianansową okradające podbite państwa, firmy i banki ,dając zarobić podopiecznym illuminatów , bowiem pod skrzydłami Grupy Quantum znaleźć można : Google, Microsoft, Apple, Samsunga … Warto wspomnieć tutaj ,że wszystkie przejęcia małych firmy przez gigantów było poprzedzone działaniem Sorosa …

gs3

W książce „The Alchemy of Finance” („Alchemia Finansów”), Soros pisze:

„Myślę, że spekulanci finansowi i ich działania są ważniejsze od rzeczywistych faktów gospodarczych.”

Ten przeznaczony dla mediów oficjalny obraz Sorosa ,jest znany wszystkim tym, którzy obserwują zachodzące na świecie wydarzenia.

Ale kim jest Soros naprawdę?

Oto, co mówi o Sorosu, Williama Engdahla:

„Soros spekuluje na rynkach finansowych za pomocą tajnych spółek wchodzących w skład : ” Quantum Fund NV „, prywatnego funduszu inwestycyjnego, który zarządza majątkiem 4,7 mld dolarów.

Quantum Fund jest zarejestrowany w oazie podatkowej na Antylach Holenderskich (Karaiby). Aby obejść amerykańskie organy nadzoru finansowego, każdy obywatel amerykański mianowany jest przez Sorosa współpracownikiem Quantum Fund.

gs8

(QTM : Gregg J. Powers’s Private Capital Management, Brett Hendrickson’s Nokomis Capital, Israel Englander’s Millennium Management.)

Jego dyrektorzy mieszankają w Szwajcarii i Włoszech …

Soros jako marionetka został wykształcony na koszt rodziny Rothschildów i jako daleki krewny tej rodziny uczył się zawodu w ich bankach…

http://ligaswiatowa.hvs.pl/rosja-ukraina-syndykat-zbrodni-unii-rodzin-klubu-buldingtona/

Zrozumiałe jest, że w interesie obu stron ,nie można powiedzieć publicznie jak bliskie stosunki łącza go z kolegami z „City” w Londynie i z brytyjskim Ministerstwem Spraw Zagranicznych, Izraelem i jego amerykańskimi kolegami z Bohemian Groov.

Jak Soros stworzył sieć organizacji rządzącej światem ?

Najważniejszy dla nich jest podział i różnice społeczne mogące skłócić jak największe rzesze ludzi ,oto jak działa armia Sorosa:

Soros Fund Management stworzyło Open Society Institute (OSI) , instytut ten dysponuje budżetem sięgającym 5 miliardów dolarów. Skąd te pieniądze ?

Nikt z was nie zdaje sobie sprawy ,że „niezależne” raporty na temat zagrożeń terroryzmem, globalnym ociepleniem, kryzysem finansowym czy raport na temat wydarzeń z 9/11 sporządziły instytucje Sorosa!!!

gs6

The Arab American Institute stworzył raport : “targeted Arab Americans.”

The Bill of Rights Defense Committee skupiał 400 Amerykańskich miast i ich masońskich polityków popierających Patriot Act, który odbierał Amerykanom prawa obywatelskie!

The Mexican American Legal Defense and Educational Fundcalls szczuła Amerykanów na Meksykanów, chroniąc się hasłami : legalizacji pobytu Latynosów w USA. Taka multikulturowość na siłę, aby obniżyć Amerykanom pensje z powodu kryzysu !!!

The Lawyers Committee for Civil Rights Under Law . Organizacja ta walczyła o równość piętnując Afroamerykanów …

NAACP i Legal Defense and Educational Fund te organizacje walczą o seksualizacje dzieci i młodzieży !

The National Council of La Raza ta organizacja też wspiera multikulturowość głosząc potrzebę sprowadzania Hiszpanów do USA.

Organizacje wspierające działania masońskiego wymiaru sprawiedliwości :

The Sentencing Project : wprowadza byłych więźniów do administracji i policji!

The Leadership Conference on Civil and Human Rights …

gs5

Organizacje wspierające zmiany społeczne :

The Center for Community ,
The Gamaliel Foundation,
The Ruckus Society,
The American Institute for Social Justic, The Institute for America’s Future , People for the American Way,
Democracy For America , The Midwest Academy ..

Organizacje wspierające kapitalizm i komunizm :
The Center for Economic and Policy Research, The Center on Budget and Policy Priorities, The Economic Policy Institute, The Ella Baker Center for Human Rights , The Emma Lazarus Fund.

Organizacje wspierające medycynę i szczepienia
Health Care for America Now (HCAN) , Project Vote, The Brennan Center for Justice , The Progressive States Network .

Organizacje wspierające socjalizm, marksizm oraz media i sztukę w ujęciu globalnym:

The American Prospect, Inc. (The American Prospect Magazine),
The Independent Media Institute (AlterNet), The Nation Institute ,
The Pacifica Foundation (Pacifica Radio), Sundance Institute: (Robert Redford) .

Organizacje wspierające syjonizm:

The Alliance for Justice, Republican judicial , The American Constitution Society for Law and Policy, Justice at Stake.

Organizacje wspierające protestantów i kongregacje różnych wyznań, hasło : chrześcijanie patrzą na świat oczyma marksizmu :

Catholics in Alliance
People Improving Communities ,
Catholics for Choice, The Institute for Policy Studies, The New America Foundation , The Urban Institute ,
The American Immigration Council, American Immigration Law Foundation, Casa de Maryland ,
The Immigrant Legal Resource Center , The Migration Policy Institute , LatinoJustice PRLDF, The Immigration Policy Center ,
The National Immigration Forum ,
The National Immigration Law Center.

Organizacje powstałe po wirtualnym zamachu fałszywej flagi z 9/11 :

The Center for Constitutional Rights,
The National Security Archive Fund ,
The American Civil Liberties Union ,
Human Rights Watch.

Organizacje zwalczające terroryzm przeciw Amerykanom :

The Constitution Project ( organizacja Salim Ahmed Hamdan ochraniarza Osamy bin Ladena) , The Lynne Stewart Defense Committee.

Organizacje wspierające akcje odwetowe przeciwko wrogom demokracji:

Amnesty International ( Medea Benjamin, zwolenik działań Castro)

Organizacje walczące z przeludnieniem:

The American Friends Service Committee ( Communist Party USA).

Organizacje wspierające radykalizm:

Earthjustice, Green For All, the
Natural Resources Defense Council, the Alliance for Climate Protection,
Friends of the Earth, and the Earth Island Institute, New Yorkers Against the Death Penalty, Witness to Innocence, Equal Justice USA, the Death Penalty Information Center, People of Faith against the Death Penalty, Fair Trial Initiative.

Organizacje wspierający masoński feminizm:

The Feminist Majority Foundation ,
The Ms. Foundation for Women ,
The National Partnership for Women and Families.

Organizacje wspierające aborcje:

Center for Reproductive Rights,
NARAL Pro-Choice America, the National Abortion Federation, Planned Parenthood, Choice USA.

Organizacje walczące o bezpieczeństwo poprzez kontrole społeczną:

United Nations Foundation,
International Criminal Court.

Organizacje wspierające legalizacje narkotyków :

Wspierają akcje :United Nations Secretary General
Kofi Annan, Peter Lewis, Tammy Baldwin, Rev. William Sloan Coffin, Jr., Walter Cronkite, Morton H. Halperin, Kweisi Mfume, Cornel West.
Drug Policy Alliance (DPA),
Peter Schweizer, Andean Council of Coca Leaf, Banco de Colombia.
Kartel oparty na sprzedaży marihuany i łączenia jej z lekami rośnie w siłę również w Polsce !!!

Organizacje wspierające eutanazje:

Project on Death in America (PDA), Dignity National Center, The Compassion in Dying Federation of America , The Greenlining Institute ,
The Center for Responsible Lending, The Shadow Party (Hillary Clinton i Harold McEwan Ickes, Morton H. Halperi, John Podesta, Bill Clinton,
Jeremy Rosner, Robert Boorstin..),
Sierra Club (Steve Rosenthal), Robert Reich, Peter Lewis, Rob Glaser, Ellen Malcolm, Rob McKay: Taco Bell , Dorothy Cullman…

To jest sieć tylko jednego człowieka … Mafia ,która tworzy Matrix waszego życia…

A teraz coś na deser czyli rodzina Sorosa :

Daisy Soros, Alexander Soros, Andrea Soros, Annaliese Witschak Soros, George Soros, Gregory Soros, Jeffrey Soros, Jonathan Soros, Paul Soros, Robert Soros, Susan Weber Soros, Daisy M. Soros, Melissa Soros

Alexander Soros : syn George Sorosa
Andrea Soros : córka George Soros , Annaliese Witschak Soros : żona
George Soros , Daisy M. Soros :
International House of Soros : sponsorska : New York Philharmonic,
Weill Cornell Medical College .

Daisy Soros ,siostra George Soros
Paul Soros mąż Daisy .

Powiązania Daisy Soros:
Lincoln Center for the Performing Arts ,Society of Memorial Sloan-Kettering Cancer Center .

gs4

George Soros rodzina:
Alexander Soros – syn
Andrea Soros – córka
Daisy Soros – siostra
Gregory Soros – syn
Jeffrey Soros – wnuk
Jonathan Soros – syn
Paul Soros – brat
Robert Soros – syn

Inne firmy Sorosa:

Brain Trauma Foundation,
Center for American Progress ,
Democracy Alliance ,
International Crisis Group ,
MoveOn.org ,Open Society Institute ,
Quantum Fund ,
Soros Economic Development Fund ,
Catalist…

Liga Świata

Reklamy