Niewolnictwo ,niezaprzeczalne fakty zagospodarowania współczesnych społeczeństw.

Niewolnictwo ,niezaprzeczalne fakty zagospodarowania współczesnych społeczeństw.

Niewolnik unika głębszych myśli i refleksji, ponieważ jego programowanie nie obejmuje kreatywizmu i wolnomyślicielstwa.

psz1

Kształtowanie niewolnika to nałóg i popęd ograniczony do bez kreacyjnego seksu oraz chaos i gonitwa myśli skupiona dookoła istoty przetrwania, co nie wiąże się z istotą życia , prawdziwej wolności oraz ideami dobra i dobrobytu społecznego …

psz18

Chcąc ratować niewolnika stajemy się ośmieszonymi również przez niego męczennikami wyższych idei ,niezrozumianymi odszczepieńcami, (dla nich) zagubionymi w samotności dziwakami, podczas gdy tak naprawdę to stado wpędza tych „króli życia” w patologie, samokontrolę, patologię kłamstw, depresje ,nałogi i samobójstwa !

Ale słuszność idei nie zależy od liczebności jej wyznawców, ale od logiki i prawdziwości jej założeń …

psz2

Czyż więc jest sens pomagać ludziom, którzy staczając się do rynsztoka mogą pociągnąć nas, miłość i rodzine na samo dno zdrady i patologii ?! Czy jest jest sens pomagania ludziom mającym ograniczoną świadomość swoich czynów względem nas, siebie, miłości, życia i rodziny ? !

psz17

Czy jest sens pomagać ludziom, którzy prawdę spychają do roli teorii spiskowych ?! Czy jest sens upokarzać się przed kobietą lub mężczyzną prosząc go o moralne zmiany zachowań, myśli i czynów ?!

Czy jest sens wytrącać małpie kieliszek?! Czy jest sens zakrywać ciała nierządnic i poskramiać żądze idiotów ?!

Czujesz sens poddawania się nieuzasadnionej i nie logicznej krytyce i upokorzeniu !? Czy jest sens wystawiać swoją mądrość i logikę na mrok głupoty, obojętności i deprawacji !? Czy jest sens naprawiać wypaczony złem organizm żywiący się robakami patologii ?! Czy jest sens wskazywać ślepcowi bezsens jego opętania przez mamona i moloha ?!

psz16

Czy jest sens kooperować z opętanym seksem i nałogami demonem !? Czy jest sens walki z próżnością, hedonizmem i nagością , nałogiem i głupotą?! Być może po prostu trzeba wypalić ziemie do cna ,zabierając hierarchii stada niewolników, robotników i strażników.

psz15

Czy mądrość dzisiejszego świata pochodzi od Boga, czy szatana, dewianta, mistyka, filozofa czy psychologa ogarniętego ideami super mocy i nad człowieka !? Czy dobro dotyczy wszystkich czy tylko wybranej i uprzywilejowanej garstki !? Czy idea prawdziwej wolności powinna być rozdawana wszystkim, jeśli jest i tak niedoceniana i zamieniana na nałóg i popęd, przez próżne i zdeprawowane stado małp biegnących za fetyszem, stereotypem i powtarzalnością ?

psz4

http://ligaswiatowa.hvs.pl/ujawniamy-tajny-raport-bilderbergow/

Pytań jest tak dużo, iż tylko mędrzec może dociec ich głębi i prawdy, oraz wykorzystać na rzecz dobra lub zła !

psz14

95% społeczeństwa to żyjące w błogiej nieświadomości mega roje, bezwiedne skupione w prawie strachu – stada … Czy mądrość i prawda kiedykolwiek oprze się sile ramion głupoty i kłamstw ?

psz5

Kiedy patrzymy na korony królów i cesarzy … symbole władzy i mądrości odnajdujemy w nich symbole pszczół, symbole uproszczonej pszczoły – lilijki, pokazuje to nam czym w istocie jest władza króla i królowej nad człowiekiem. Kim jest człowiek jeśli nie robotnikiem, trutniem czy strażnikiem ?!

http://www.eioba.pl/a/3bda/mega-roj-proces-przeksztalcania-ludzkosci

Istotą hierarchii jest wszechobecny wyzysk pasożyta nad stadem. Oto wasza idea wolności, tudzież demokracji ,socjalizmu czy monarchii.

psz13

Istotą masońskiej mądrości jest umiejetność wykorzystywania istoty przez istotę, poprzez nadanie jej statusu, tytułu i wykształcenia , co wiąże się z pogwałceniem prawa równości wobec Boga i praw natury …

Poprzez strach, siłe i przekłamane prawo, hierarchia żyje od milionów lat na koszt stada, zagospodarowując istotę po istocie w formie fizycznej i duchowej … W formie społecznej i religijnej , dając wam podziały, głupie idee, marzenia i wierzenia nie w Boga lecz nad człowieka, króla, gwiazdę… !

psz12

Nie ma w tych ideach wolności, nie ma w tych ideach prawdy i nigdy nie będzie w tych przestępczych poczynaniach idei dobra i dobrobytu społecznego ,bowiem sami sobie ograniczycie prawo wyboru, wolności i kreatywności opartej na wolnomyślicielstwie…

Jest drzewo życia, drzewo prawdy, dziewięć wrót ale tylko siedem kluczy … I jedna prawda !

psz11

Zastanówcie się czy jest sens ulegania patologii podziału poprzez przynależność partyjną, religijną i społeczną, skoro można żyć obok siebie pomnażając wspólne dobro, bez angażowania w to istoty hierarchii …?!

psz9

Zastanówcie się czy jest sens wierzyć kłamcom ,którzy mówią jedno , tworząc drugie, zakrywając płaszczem istotę swoich działań poprzez tematy zastępcze i kreowanie demoralizacji poprzez wymuszoną fałszem tolerancje wobec zła !!!

psz10

Zastanówcie się czy jest sens ulegania namowom pasożytów i odszczepieńców … Jeśli ulegniecie, poprowadzą was kolejny raz na barykady w celu przekształcenia swoich interesów w imperia !

psz8

Ratujcie kobiety ponieważ one z kapłanek domowego ogniska poprzez demoralizacje i pseudo wolność ewoluują i asymilują się z ideami nowego porządku świata.

psz7

Idee te tworzone poprzez feminizm, materializm i seksualizm, nałóg i bez kreacyjny popęd, wypaczają idee kobiecości doprowadzając do zamiany ról społecznych oraz najkrwawszych wojen w historii współczesnego świata.

http://ligaswiatowa.hvs.pl/nikola-tesla-i-wojciech-dydymus-dydymski-matriarchat-to-nowy-porzadek-swiata/

http://ligaswiatowa.hvs.pl/seksualna-magia-illuminatow-magow-rozokrzyzowcow/

psz6

Naucz się mowić nie hierarchii i demokracji !

Wojciech dydymus Dydymski
Liga Świata

Reklamy