Kanibalizm – to nie fikcja

Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.
Kanibalizm – to nie fikcja, temat o,którym boicie się mówić , aby przypadkiem nie dotknął i was !

Wielokrotnie ostrzegaliśmy was o tym ,że świat od szaleństwa przechodzi do dewiacji : invitro, aborcja, eutanazja. zabójstwa rytualne, ubój rytualny , eugenika i kanibalizm …

Filmy to przykrywka materiałów dokumentalnych ,które pokazują prawdziwe okrucieństwo świata. Hostel czy Piła to nie są filmy to dokumenty dewiantów dla dewiantów …

kan9

Agresja ,która narasta we mnie z dnia na dzień, wybuchnie i to nie Rosja czy USA rozpoczną wojnę, ale zaczniemy ją my … Ponieważ tylko izolacja polski i uwstecznienie moralne mogąc pomóc Polsce zachować odrobinę normalności i moralności !

Materiał dla ludzi o mocnych nerwach !

Ludzkie mięso pozyskiwane w rytualnych procesach zabijania są obecnie sprzedawane w Chinach, a także na Tajwanie, wiemy o eksporcie tego mięsa do Europy i USA !

kan2

Mięso pozyskiwane jest tylko z młodych kobiet w prowincji Tiongkok. Najdziwniejsze jest to ,że o całym procesie ludobójstwa wie rząd Chin jak i Tajwanu jednak iluminaci z klanu Li sprzyjają rytualnym procesom zabijania i konsumpcji ludzkiego mięsa, nazywając to przyszłością i tradycją!

kan1

Co więcej w ostatnim okresie zwiększyła się ilość zabijanych niemowląt hodowanych na farmach gwałconych kobiet, za tym również stoi klan Li! Przepraszam, ale nie mogę o tym pisać ! To wykracza poza rozmiar bestialstwa ,a ktokolwiek jeszcze nie wierzy w nwo powinien natychmiast zweryfikować swoje poglądy ! Świat to nie pozytywne obrazki z telewizji ,gazet i seriali !

kan10 kan8 kan3 kan5

(Źrodła m.in. Key Ray Chong, Kanibalizm w Chinach, Longwood : Wakefield, NH. (1990))

VIII: „Musimy wiedzieć , że Chińczycy nie są podobni do innych ras , i uważają praktykę kanibalizmu za normalny wielowiekowy rytuał .
Istnieje wiele odmian kanibalizmu zakorzenionego w rytuałach nie tylko dalekiego wschodu ale również w rytuałach świata zachodniego. Kanibalizm to fenomenalne zjawisko.

„Kanibalizm świata starożytnego wielokrotnie odnosił się do miłości i gotowania, był elementem życia wyższych klas społecznych i elementem diety ,zdrowia i dobrobytu. (Popatrzmy teraz z innej perspektywy na filmy o Hannibalu!!!)

IX: ” Do wielu kast odnosi się w Chinach podobnie jak to gatunków zwierzęcych dostarczających mięso o podobnych właściwościach co wołowina pod warunkiem, że zabija się osoby ,których wiek nie przekroczył 19 lat. Wołowina w niższych kastach zastępowana była ludzkim mięsiem ponieważ było ono tańsze …

„Li Shih-Chen [DP: 1578] … często stosowano ludzkie mięso do celów leczniczych. Było ono doskonałym środkiem w leczeniu gruźlicy. Do celów leczniczych stosowano również pot, mocz, sperme, mleko matki, łzy, paznokcie, a także zęby.

W Chińskiej Republice Ludowej znaleziono, zastosowanie dla ludzkich dłoni, stóp, paznokci, moczu, kału, piersi … Jako sugerowane przez rząd leki na konkretne dolegliwości.

Kanibalizm był też elementem pozyskiwania sił witalnych zabitych przeciwników…

Bez komentarza. To jest przyszłość całego świata. Filmy o kanibalach, zombie… są takim samym wstępem jakim była pornografia i homoseksualizm dla demoralizacji społecznej !

Promuj i upowszechniaj aż zło stanie się akceptowalnym faktem dla tolerancyjnego społeczeństwa kastowego, obyś i Ty czytelniku nie znalazł się w grupie uboju rytualnego !

Liga Świata

Reklamy